نحوه پرداخت سفارش

در گوگل آشپزخانه کاربران میتوانند تنها از طریق درگاه اینترنتی مبلغ سفارش را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است زمانی که کاربران خرید خود را نهایی مینمایند سایت گوگل آشپزخانه به صورت خودکار وارد سایت درگاه اینترنتی بانک مورد نظر ( در حال حاضر تنها درگاه اینترنتی بانک ملت میباشد) میشود که این درگاه به صورت یک فایل فراخوانی از خود بانک مورد نظر  صدا زده میشود و از لحاظ امنیتی و حفاظتی کاملاً مورد تائید می باشد.

توجه داشته باشید آدرس محل مورد نظر خود را به دقت همراه با کدپستی معتبر اعلام نمائید تا  سفارشات  به درستی ارسال شوند و در هنگام تحویل سفارش حتماً کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید.

how-to-buy

 

همچنین سایت گوگل آشپزخانه دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد (قابل مشاهده در تمامی صفحات در قسمت بالا سمت راست) و  این نماد به کاربر این اطمینان را میدهد که در هنگام خرید در سایت هایی که دارای این نماد میباشند با خیال آسوده خرید خود را انجام داده و مبلغ سفارش خود را پرداخت نماید و مطمئن باشد که هیچگونه سوءاستفاده از اطلاعات شخصی و سایر موارد صورت نمی پذیرد.

نحوه پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت گوگل آشپزخانه میتوانند از طریق کلیه کارت های عضو شتاب مبلغ شفارش خود را پرداخت نمایند.

در هنگام پرداخت اینترتی از کاربر اطلاعات زیر پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تائید پرداخت، کد پیگیری برای کاربر نمایان میشود که به منزله موفقیت در فرآیند پراخت میباشد.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت

     این شماره در کلیه کارت های عضو شتاب در قسمت جلو کارت درج شده است.

۲- رمز اینترنتی یا رمز دوم

     رمز اینترنتی (رمز دوم)‌ با رمز کارت  که در هنگام استفاده از دستگاه های فروشگاهی یا دستگاه های خودپرداز مینمائید تفاوت دارد. این رمز حداقل ۸ کارکتری است و باید از طریق دستگاه های خود پرداز و یا از طریق شعبه صادر کننده کارت تهیه شود.

۳- کد CCV2

     یک عدد ۳ یا ۴ رقمی که در جلو یا پشت کارت درج میشود و به عنوان یک کد امنیتی برای خریدهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد بر روی اکثر کارت ها ۳ رقمی و بر روی برخی کارت ها مانند کارتهای بانک ملی ۴ رقمی می باشد.

۴-تاریخ انقضا

     تاریخ انقضا بر روی کارت بانکی حک شده است، اگر بر روی کارتی درج نشده باشد میتوان عدد ۱۲ را به عنوان ماه و عدد ۹۹ را به عنوان سال انقضا کارت استفاد نمود.